Test osobowości i charakteru

Sprawdź jaki masz charakter online

Ocena: 5.00/5 | Głosów: 2

Zapoznaj się z regulaminem serwisu.

Sprawdź jaki masz charakter online
111 Ilość rozwiązań w dzisiejszym dniu
40 Ilość pytań w naszym teście

Co to jest osobowość?

Co to takiego jest osobowość? Najprościej: to zbiór pewnych cech, które odpowiadają za adaptację, integrację myśli, uczuć i codziennych zachowań. Osobowość kształtujemy przez całe nasze życie, głównie w okresie dzieciństwa oraz młodości poprzez wpływ różnych bodźców zewnętrznych, ale też i własnego rozwoju. Kształtuje się przez doświadczenia, kontakty z ludźmi znaczącymi dla danej osoby, role społeczne pełnione przez daną osobę, a także wydarzenia powtarzające się lub wyjątkowo silne.

Rozwój osobowości zachodzi stopniowo co w rezultacie powoduje, że osiągamy zdolność do przetwarzania napływających informacji, przez co tworzymy sobie obraz świata i siebie samego. Techniki i sposoby ustosunkowania się do przedmiotów integruje osobowość, jak również osoby, sytuacje, a to powoduje, iż nasze zachowana nabierają stałości i powtarzalność.

Chcesz dowiedzieć się jaką masz osobowość? Ty lub bliska Ci osoba? Jesteś Flegmatykiem, cholerykiem, sangwinikiem, a może melancholikiem? Test online: Jaki mam charakter.

Jeżeli Twoim problemem jest zrozumienie drugiej, bliskiej Ci osoby powinnaś rozwiązać ten test już teraz. Otrzymaną odpowiedzią będzie do jakiego typu osobowości należysz, a także wskazówki jak najlepiej rozmawiać, bądź postępować z taką osobą, tak, żeby jak najlepiej ją zrozumieć. Zależy Ci na bliskich? rozwiąż test online.

CZTERY TYPY OSOBOWOŚCI:

  • towarzyski sangwinik,
  • energiczny choleryk,
  • perfekcyjny melancholik,
  • spokojny flegmatyk.

Nie istnieją dwie identyczne osoby! Pamiętaj żadna osoba nie jest w stu procentach jednym typem osobowości, zazwyczaj wyrażamy kilka z przewagą jednego, który jest najsilniejszym ogniwem naszej osobowości. Rozwiązując nasz test przekonasz się co traktować na swoje zalety, a co za wady. Twój profil osobowości może okazać się na tyle złożony, że nie da się jednoznacznie stwierdzić jakim typem osobowości jesteś? Jednak rozwiązując test łatwiej będzie Ci poznać i zrozumieć siebie samego oraz zaakceptować innych takimi jacy są.

POZNAJ SWÓJ TYP OSOBOWOŚCI

Jeżeli chciałbyś poznać swój typ osobowości, drugiej połówki, a może Twojego najbliższego przyjaciela? Nie ma co zwlekać - rozwiąż nasz test osobowości. Do ukończenia testu masz zaledwie 40 zestawów, 20 z nich dotyczy Twoich mocnych stron, zaś kolejne 20 dotyczy słabych stron. Każdy z tych zestawów posiada 4 cechy. Pamiętaj by, zaznaczać te cechy, które są najbliższe Twojej osobie! Jeśli zastanawiasz się, nie jesteś do końca pewien, które określenie najbardziej adekwatne jest w stosunku do Twojej osoby, zapytaj współmałżonka, przyjaciela, znajomego, osoby która Cię zna! Musisz wiedzieć, że im bardziej szczerych odpowiedzi dokonasz, tym bardziej wynik testu będzie wiarygodny.

Opinie o teście: Test osobowości i charakteru

Wow, szok, super test, sporo pytań ale warto na nie odpowiedzieć! Wynik zaskakujący ale prawdziwy! Dzięki wielkie!

Patrycja, 21 lat, Marki

Rewelacyjny test, polecam, to nie ściema! Wyszło mi że jestem cholerykiem, przeczytałem opis osobowości w wyniku i się wszystko zgadza! Można teraz popracować nad sobą;-)

Łukasz, 26 lat, Warszawa

Świetny test, rozwiązałam go z partnerem, mamy dwie różne typy osobowości! Ale akurat uzupełniamy się. Polecam!

Ewa, 23 lata, Mielno