Test osobowości i charakteru

Sprawdź jaki masz charakter online

Ocena: 5.00/5 | Głosów: 2

Zapoznaj się z regulaminem serwisu.

Sprawdź jaki masz charakter online
12 Ilość rozwiązań w dzisiejszym dniu
40 Ilość pytań w naszym teście

Co to jest osobowość?

Co to takiego jest osobowość? Najprościej: to zbiór pewnych cech, które odpowiadają za adaptację, integrację myśli, uczuć i codziennych zachowań. Osobowość kształtujemy przez całe nasze życie, głównie w okresie dzieciństwa oraz młodości poprzez wpływ różnych bodźców zewnętrznych, ale też i własnego rozwoju. Kształtuje się przez doświadczenia, kontakty z ludźmi znaczącymi dla danej osoby, role społeczne pełnione przez daną osobę, a także wydarzenia powtarzające się lub wyjątkowo silne.

Rozwój osobowości zachodzi stopniowo co w rezultacie powoduje, że osiągamy zdolność do przetwarzania napływających informacji, przez co tworzymy sobie obraz świata i siebie samego. Techniki i sposoby ustosunkowania się do przedmiotów integruje osobowość, jak również osoby, sytuacje, a to powoduje, iż nasze zachowana nabierają stałości i powtarzalność.

Chcesz dowiedzieć się jaką masz osobowość? Ty lub bliska Ci osoba? Jesteś Flegmatykiem, cholerykiem, sangwinikiem, a może melancholikiem? Test online: Jaki mam charakter.

Jeżeli Twoim problemem jest zrozumienie drugiej, bliskiej Ci osoby powinnaś rozwiązać ten test już teraz. Otrzymaną odpowiedzią będzie do jakiego typu osobowości należysz, a także wskazówki jak najlepiej rozmawiać, bądź postępować z taką osobą, tak, żeby jak najlepiej ją zrozumieć. Zależy Ci na bliskich? rozwiąż test online.

CZTERY TYPY OSOBOWOŚCI:

  • towarzyski sangwinik,
  • energiczny choleryk,
  • perfekcyjny melancholik,
  • spokojny flegmatyk.

Nie istnieją dwie identyczne osoby! Pamiętaj żadna osoba nie jest w stu procentach jednym typem osobowości, zazwyczaj wyrażamy kilka z przewagą jednego, który jest najsilniejszym ogniwem naszej osobowości. Rozwiązując nasz test przekonasz się co traktować na swoje zalety, a co za wady. Twój profil osobowości może okazać się na tyle złożony, że nie da się jednoznacznie stwierdzić jakim typem osobowości jesteś? Jednak rozwiązując test łatwiej będzie Ci poznać i zrozumieć siebie samego oraz zaakceptować innych takimi jacy są.

POZNAJ SWÓJ TYP OSOBOWOŚCI

Jeżeli chciałbyś poznać swój typ osobowości, drugiej połówki, a może Twojego najbliższego przyjaciela? Nie ma co zwlekać - rozwiąż nasz test osobowości. Do ukończenia testu masz zaledwie 40 zestawów, 20 z nich dotyczy Twoich mocnych stron, zaś kolejne 20 dotyczy słabych stron. Każdy z tych zestawów posiada 4 cechy. Pamiętaj by, zaznaczać te cechy, które są najbliższe Twojej osobie! Jeśli zastanawiasz się, nie jesteś do końca pewien, które określenie najbardziej adekwatne jest w stosunku do Twojej osoby, zapytaj współmałżonka, przyjaciela, znajomego, osoby która Cię zna! Musisz wiedzieć, że im bardziej szczerych odpowiedzi dokonasz, tym bardziej wynik testu będzie wiarygodny.

Opinie o teście: Test osobowości i charakteru

Rewelacyjny test, polecam, to nie ściema! Wyszło mi że jestem cholerykiem, przeczytałem opis osobowości w wyniku i się wszystko zgadza! Można teraz popracować nad sobą;-)

Łukasz, 26 lat, Warszawa

Wow, szok, super test, sporo pytań ale warto na nie odpowiedzieć! Wynik zaskakujący ale prawdziwy! Dzięki wielkie!

Patrycja, 21 lat, Marki

Świetny test, rozwiązałam go z partnerem, mamy dwie różne typy osobowości! Ale akurat uzupełniamy się. Polecam!

Ewa, 23 lata, Mielno