Czy mam depresje, objawy depresji

Co to jest depresja

Ocena: 4.42/5 | Głosów: 76

Zapoznaj się z regulaminem serwisu.

Co to jest depresja
25 Ilość rozwiązań w dzisiejszym dniu
24 Ilość pytań w naszym teście

Ogólne zmęczenie, złe samopoczucie, zaburzenia nastrojów oraz emocji to typowe objawy depresji, które pociągają za sobą szereg innych dolegliwości.

Objawy depresji kojarzone są również z chandrą dlatego ważne jest by lekarz, jak my sami dobrze postawił diagnozę dolegliwości.
Należy pamiętać, że depresja to choroba i nie leczona może nieść za sobą poważne skutki i warto jak najszybciej skonsultować się ze specjalistą, ale zanim to nastąpi zachęcamy do zweryfikowania swoich podejrzeń z naszym testem, który opracowany został na podstawie realnych symptomów i czynników wywołujących stany depresyjne oraz zaburzenia depresji.

Opinie o teście: Czy mam depresje, objawy depresji

Mam dość roboty, szef wyzyskuje, rozwiązując wasz test online dowiedziałem się co ściemniać lekarzowi:D może da L4. Polecam!

Łukasz, 25 lat, Kraków

Mam depresję, życie jest do d##y, ma dość wszystkiego. Sam test wporzo, rzeczywiście tak się zachowuję, ale do lekarza i tak nie pójdę!!

Karol, 21 lat, Lubartów

Chłopak mnie zostawił, wg tego testu to nie depresja, ale czuję się fatalnie. Ale jak napisali w serwisie, Głowa do góry! Wielkie dzięki!

Angelika, 22 lata, Lublin