Czy mu się podobam

Czy podobam się chłopakowi, podobam mu się?

Ocena: 4.50/5 | Głosów: 107

Zapoznaj się z regulaminem serwisu.

Czy podobam się chłopakowi, podobam mu się?
21 Ilość rozwiązań w dzisiejszym dniu
20 Ilość pytań w naszym teście

Czy mu się podobam?

Wydaje Ci się, że wpadłaś mu w oko? Czujesz na sobie jego wzrok?
Czemu więc by tego nie sprawdzić zanim okaże się, że zrobisz krok, a tymczasem Twoja kobieca intuicja Cię zawiedzie?

Żeby poznać odpowiedz, czy mu się podobasz rozwiąż nasz darmowy test online i przekonaj się, czy Twoje przypuszczenia są słuszne.

Jak rozpoznać, że mu się podobam?

Każda z nas posiada dar zwany kobiecą intuicją, która w większości przypadków, jednak się sprawdza. Jeżeli, jednak nie jesteś pewna, a nie chciałabyś znowu źle ulokować swoich uczuć przeczytaj poniższe wskazówki, a następnie poświeć kilka minut, by przekonać się, czy faktycznie wpadłaś mu w oko.
Mężczyźni, choć najczęściej wydaje im się, że nie pokazują od razu po sobie, że wzdychają do jakiejś niewiasty, to, jednak zdradzają ich pewne zachowania, które świadczą o tym, że jesteś u nich na celowniku.
Zerkanie z ukrycia, odwracanie się wcześniej zanim ich miniesz, tak, aby podziwiać Twoje wdzięki również z innej perspektywy, a także nagle wspólni znajomi, czasami ukartowane, ale z pozoru przypadkowe spotkanie lub dodanie Cię do znajomych na profilu społecznościowym pod przykrywką pomyłki to zaledwie niektóre z ich stałych zagrań.

Istnieją też bardziej lub mniej dyskretne sygnały, że jest Tobą zainteresowany, puszczanie oczka, uśmiech, rzucany niby mimochodem, ale jednak był.

Chcesz sprawdzić, czy wpadłaś mu w oko, czy to tylko zwykła sympatia? Zajrzyj do naszego wnikliwego zbioru pytań danego testu, a poznasz prawdę już dziś.

Czy wpadłam mu w oko?

Nasze pytania w teście zostały tak skonstruowane, by móc poznać danego osobnika z każdej strony
i poznać jego technikę podrywu lub wyeliminować te myśli i przestać sobie zaprzątać tym głowę.
Nie zwlekaj dłużej z poznaniem prawdy, rozwiąż nasz test wiedzy właśnie teraz. Zajmie Ci on dosłownie kilka minut, a Twoje wątpliwości rozwieje w jeszcze krótszym czasie.

Opinie o teście: Czy mu się podobam

Naprawdę fajny test, gorąco polecam, inne wyniki niż u konkurencji!! Wg mnie bardziej wiarygodne! SUPER!! dzięki!!

Magda, 21 lat, Gdynia

Ehhh, chyba trzeba odpuścić. Wynik testu nie był zaskakujący, wręcz potwierdził moje wątpliwości, no cóż... jak się mówi nie ten to inny:P Powodzenia dziewczyny!!

Klaudia, 18 lat, Szczecinek

Do d**y, szukam innego faceta, ten to jakaś pomyłka, chciał się zabawić, test bardzo fajny i wynik inny niż się spodziewałam, aczkolwiek trafny

Olka, 21 lat, Bydgoszcz