Czy mu się podobam

Czy podobam się chłopakowi, podobam mu się?

Ocena: 4.50/5 | Głosów: 107

Zapoznaj się z regulaminem serwisu.

Czy podobam się chłopakowi, podobam mu się?
56 Ilość rozwiązań w dzisiejszym dniu
20 Ilość pytań w naszym teście

Czy mu się podobam?

Wydaje Ci się, że wpadłaś mu w oko? Czujesz na sobie jego wzrok?
Czemu więc by tego nie sprawdzić zanim okaże się, że zrobisz krok, a tymczasem Twoja kobieca intuicja Cię zawiedzie?

Żeby poznać odpowiedz, czy mu się podobasz rozwiąż nasz darmowy test online i przekonaj się, czy Twoje przypuszczenia są słuszne.

Jak rozpoznać, że mu się podobam?

Każda z nas posiada dar zwany kobiecą intuicją, która w większości przypadków, jednak się sprawdza. Jeżeli, jednak nie jesteś pewna, a nie chciałabyś znowu źle ulokować swoich uczuć przeczytaj poniższe wskazówki, a następnie poświeć kilka minut, by przekonać się, czy faktycznie wpadłaś mu w oko.
Mężczyźni, choć najczęściej wydaje im się, że nie pokazują od razu po sobie, że wzdychają do jakiejś niewiasty, to, jednak zdradzają ich pewne zachowania, które świadczą o tym, że jesteś u nich na celowniku.
Zerkanie z ukrycia, odwracanie się wcześniej zanim ich miniesz, tak, aby podziwiać Twoje wdzięki również z innej perspektywy, a także nagle wspólni znajomi, czasami ukartowane, ale z pozoru przypadkowe spotkanie lub dodanie Cię do znajomych na profilu społecznościowym pod przykrywką pomyłki to zaledwie niektóre z ich stałych zagrań.

Istnieją też bardziej lub mniej dyskretne sygnały, że jest Tobą zainteresowany, puszczanie oczka, uśmiech, rzucany niby mimochodem, ale jednak był.

Chcesz sprawdzić, czy wpadłaś mu w oko, czy to tylko zwykła sympatia? Zajrzyj do naszego wnikliwego zbioru pytań danego testu, a poznasz prawdę już dziś.

Czy wpadłam mu w oko?

Nasze pytania w teście zostały tak skonstruowane, by móc poznać danego osobnika z każdej strony
i poznać jego technikę podrywu lub wyeliminować te myśli i przestać sobie zaprzątać tym głowę.
Nie zwlekaj dłużej z poznaniem prawdy, rozwiąż nasz test wiedzy właśnie teraz. Zajmie Ci on dosłownie kilka minut, a Twoje wątpliwości rozwieje w jeszcze krótszym czasie.

Opinie o teście: Czy mu się podobam

SUPER!! Podobam mu się, jak napisali w teście, biorę sprawy w swoje ręce, dam mu parę oznak, że i on mi się podoba, może coś fajnego z tego wyjdzie. Dzięki za test, pozdrawiam Was kochani:*

Ania, 19 lat, Wałbrzych

Ehhh, chyba trzeba odpuścić. Wynik testu nie był zaskakujący, wręcz potwierdził moje wątpliwości, no cóż... jak się mówi nie ten to inny:P Powodzenia dziewczyny!!

Klaudia, 18 lat, Szczecinek

Naprawdę fajny test, gorąco polecam, inne wyniki niż u konkurencji!! Wg mnie bardziej wiarygodne! SUPER!! dzięki!!

Magda, 21 lat, Gdynia