Czy jestem uzależniony od internetu?

Objawy uzależnienia od internetu

Ocena: 4.39/5 | Głosów: 85

Zapoznaj się z regulaminem serwisu.

Objawy uzależnienia od internetu
27 Ilość rozwiązań w dzisiejszym dniu
20 Ilość pytań w naszym teście

Uzależnienie od komórki.

Nie tylko mowa tutaj o uzależnieniu od komórki, ale uogólniając od Internetu.
W dzisiejszej dobie rozwijającej się technologii dostępność Internetu na telefonach komórkowych nie jest niczym dziwnym, przeciętny Kowalski posiada dostęp do Internetu bez ograniczeń właśnie w telefonie komórkowym.

Aplikacje, serwisy społecznościowe są instalowane prawie u co trzeciej osoby, która posiada smartfona, a więc istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że może się ona od nich szybko uzależnić, a więc od Internetu także.

Nie jesteś pewien, czy również należysz do osób, które są uzależnione od Internetu? Rozwiąż nasz darmowy test online , a przekonasz się, czy dotyczy to także Ciebie.

Objawy uzależnienia od Internetu.

Zastanawiasz się, czy jesteś uzależniony od Internetu? Jednak ciężko jest Ci jednoznacznie stwierdzić, jakie są w zasadzie główne objawy uzależnienia on Internetu?

Przede wszystkim osoba uzależniona posiada często już bezwarunkowy odruch sięgania notorycznie po telefon, w zasadzie często bez sprecyzowanego celu.

Kieruje ją nieodparta chęć sprawdzenia na portalach co aktualnie dzieje się na świecie, u jej/ jego znajomych, na serwisach informacyjnych lub po prostu, zwyczajnie tzw. posurfowania po necie.
Częste sprawdzanie portali społecznościowych, notoryczne googlowanie wszystkiego co Cię interesuje, sprawdzanie wszystkiego w Internecie zamiast zapytanie się kogoś kto może nam pomóc znaleźć odpowiedz, zasypianie z telefonem w łóżku, bo tak jest lepiej, sprawdzanie przed snem co ciekawego słychać na świecie, budzenie się z telefonem – to tylko nieliczne objawy uzależnienia od Internetu.

Czy jestem uzależniony on Internetu?

Na te pytanie możesz poznać odpowiedz już teraz, poświęcając kilka minut na rozwiązanie naszego quizu wiedzy i przekonać się, czy jesteś uzależniony od Internetu.

Opinie o teście: Czy jestem uzależniony od internetu?

Nie wiem, rozwiązałem dwa razy, w różnych odstępach czasu, wyniki dość zbliżone, więc chyba mam problem

Patryk, 20 lat, Marki

Mam problem, ale uwielbiam gry MMO, test ciekawy:D pokazał moją prawdziwą naturę!!

Paweł, 21 lat, Płońsk

Nie mam problemu!! Tylko FB ewentualnie. Dzięki za test myślałam, że to ściema, ale jednak jest w porządku!

Kaśka, 25 lat, Ełk