Czy jestem nimfomanką?

Test na seksoholizm, czy jestem nimfomanką?

Ocena: 4.48/5 | Głosów: 113

Zapoznaj się z regulaminem serwisu.

Test na seksoholizm, czy jestem nimfomanką?
24 Ilość rozwiązań w dzisiejszym dniu
20 Ilość pytań w naszym teście

Nimfomanka. Pobudzenie erotyczne.

Nimfomanka to w potocznym języku osoba, kobieta, która jest uzależniona od seksu – żeńska odmiana seksoholika.

Nimfomanka odczuwa nieustanne poburzenie erotyczne i nieodpartą potrzebę zaspokajania potrzeb seksualnych, często z przypadkowymi mężczyznami oraz za pomocą filmów pornograficznych, czy masturbacji.

Pobudzenie erotyczne towarzyszy jej nieustannie w ciągu dnia, dąży do ciągłego zaspokojenia.
Chcesz przekonać się, czy jesteś nimfomanką? Rozwiąż nasz darmowy test online i przeonaj się, czy masz powody, by nazywać siebie nimfomanką.

Przyczyny nimfomanii.

Przyczyny nimfomanii mogą wywodzić się już z domu rodzinnego, gdzie nie potrafiono jasno wyrażać własnych emocji i miłości przez co zły wzorzec został zakodowany w pamięci i brak wyrażania własnych emocji próbuje się rozładować w sferach seksualnych.

Głównymi przyczynami nimfomanii więc jest brak poczucia własnej wartości, nieumiejętność wyrażania emocji, chęć poczucia bliskości z drugą osobą, jednak brak wyrażania uczuć pozwala tylko na relację seksualną.

Nimfomania to uzależnienie i choroba, którą wbrew pozorom się leczy. Istnieje szereg specjalistów i terapeutów, który na pewno pomoże stawić czoło własnym słabościom i problemom.

Czy jestem nimfomanką?

By przekonać się, czy jesteś nimfomanką odpowiedz na zawarte w teście pytania zgodnie z prawdą, by uzyskać, jak najbardziej wiarygodny wynik, który będzie Cię satysfakcjonował.
Pamiętaj również, że nimfomania powoli rujnuje Ci życie i wbrew temu co mówią inni, że zazdroszczą Ci ciągłej ochoty na seks, nie daj się zwieść ich opiniom, gdyż nigdy nie będziesz potrafiła nawiązać szczerej i prawdziwej relacji z partnerem jeśli nie nauczysz się odróżniać i walczyć z pociągiem seksualnym od nimfomanii.

Opinie o teście: Czy jestem nimfomanką?

Nie jestem nimfomanką:D ufff, ale dobry sex nie jest zły. Polecam teścik hihi

Izka, 24 lata, Gdańsk

Mam problem, będzie trzeba się zastanowić nad sobą. Dzięki za ten test

Inez, 21 lat, Łódź

Lubię sex, mogłabym co godzinę, ale tylko z moim partnerem. Czy to nimfomanizm? Taaaaaak :D

Sylwia, 23 lata, Wrocław