Czy jestem nimfomanką?

Test na seksoholizm, czy jestem nimfomanką?

Ocena: 4.39/5 | Głosów: 118

Zapoznaj się z regulaminem serwisu.

Test na seksoholizm, czy jestem nimfomanką?
33 Ilość rozwiązań w dzisiejszym dniu
20 Ilość pytań w naszym teście

Nimfomanka. Pobudzenie erotyczne.

Nimfomanka to w potocznym języku osoba, kobieta, która jest uzależniona od seksu – żeńska odmiana seksoholika.

Nimfomanka odczuwa nieustanne poburzenie erotyczne i nieodpartą potrzebę zaspokajania potrzeb seksualnych, często z przypadkowymi mężczyznami oraz za pomocą filmów pornograficznych, czy masturbacji.

Pobudzenie erotyczne towarzyszy jej nieustannie w ciągu dnia, dąży do ciągłego zaspokojenia.
Chcesz przekonać się, czy jesteś nimfomanką? Rozwiąż nasz darmowy test online i przeonaj się, czy masz powody, by nazywać siebie nimfomanką.

Przyczyny nimfomanii.

Przyczyny nimfomanii mogą wywodzić się już z domu rodzinnego, gdzie nie potrafiono jasno wyrażać własnych emocji i miłości przez co zły wzorzec został zakodowany w pamięci i brak wyrażania własnych emocji próbuje się rozładować w sferach seksualnych.

Głównymi przyczynami nimfomanii więc jest brak poczucia własnej wartości, nieumiejętność wyrażania emocji, chęć poczucia bliskości z drugą osobą, jednak brak wyrażania uczuć pozwala tylko na relację seksualną.

Nimfomania to uzależnienie i choroba, którą wbrew pozorom się leczy. Istnieje szereg specjalistów i terapeutów, który na pewno pomoże stawić czoło własnym słabościom i problemom.

Czy jestem nimfomanką?

By przekonać się, czy jesteś nimfomanką odpowiedz na zawarte w teście pytania zgodnie z prawdą, by uzyskać, jak najbardziej wiarygodny wynik, który będzie Cię satysfakcjonował.
Pamiętaj również, że nimfomania powoli rujnuje Ci życie i wbrew temu co mówią inni, że zazdroszczą Ci ciągłej ochoty na seks, nie daj się zwieść ich opiniom, gdyż nigdy nie będziesz potrafiła nawiązać szczerej i prawdziwej relacji z partnerem jeśli nie nauczysz się odróżniać i walczyć z pociągiem seksualnym od nimfomanii.

Opinie o teście: Czy jestem nimfomanką?

Mam problem, będzie trzeba się zastanowić nad sobą. Dzięki za ten test

Inez, 21 lat, Łódź

Lubię sex, mogłabym co godzinę, ale tylko z moim partnerem. Czy to nimfomanizm? Taaaaaak :D

Sylwia, 23 lata, Wrocław

Nie jestem nimfomanką:D ufff, ale dobry sex nie jest zły. Polecam teścik hihi

Izka, 24 lata, Gdańsk