Czy jestem lesbijką

Darmowy test na orientacje seksualną dla kobiet

Ocena: 4.31/5 | Głosów: 102

Zapoznaj się z regulaminem serwisu.

Darmowy test na orientacje seksualną dla kobiet
126 Ilość rozwiązań w dzisiejszym dniu
20 Ilość pytań w naszym teście

Czy podobają mi się kobiety? Homoseksualizm.

Lesbijka to osoba o odmiennej orientacji niż kobieta heteroseksualna, a mianowicie homoseksualna.
Homoseksualizm to nic innego, jak orientacja seksualna do osoby tej samej płci, w tym przypadku mowa o kobietach.

To, czy podobają Ci się kobiety najlepiej jest ocenić nam samej, jednak czasami bijemy się z własnymi myślami i nie zawsze myślimy racjonalnie, wtedy potrzebna jest wnikliwa rozmowa z niespokrewnioną osobą, która obiektywnie spojrzy na sprawę lub przystąpienie do naszego darmowego testu online.
Ww. test wiedzy, czy jesteś lesbijką został opracowany w oparciu o porady specjalistów oraz doświadczone osoby, które mają orientację homoseksualną.

Poświęć 5 minut już teraz, by przekonać się, czy podobają Ci się kobiety !

Objawy homoseksualizmu. Jak rozpoznać, że jestem lesbijką?

Jeżeli czujesz pociąg seksualny do drugiej kobiety, jeśli czujesz motylki w brzuchu w jej obecności lub jeśli wszystkich mężczyzn traktujesz, jak dobrych kumpli lub braci i nie w głowie Ci romanse z mężczyznami, może to świadczyć o tym, że są to objawy homoseksualizmu.

Ciężko jest tu mówić o objawach w przypadku innej orientacji, jednak by ten fakt dobrze doprecyzować przeczytaj poniższy tekst, dzięki któremu dowiesz się, czy część z Twoich przypuszczeń się potwierdza.
To, czy jesteś lesbijką mogą uwarunkować pewne zachowania, np.:

  • pociąg do drugiej kobiety, zarówno seksualny, jak i mentalny
  • ogólna niechęć do mężczyzn, czasami obrzydzenie lub zwyczajnie obojętność
  • śledzenie profili kobiet na portalach społecznościowych
  • oglądanie stron z pornografią kobiecą
  • częste przebywanie w towarzystwie kobiet, jednak nie tylko o charakterze koleżeńskim
  • motylki w brzuchu, stres, nieśmiałość w obecności innych kobiet

To tylko nie liczne zachowania, symptomy, które mogłyby świadczyć o tym, iż jesteś lesbijką, każda z nas może odbierać pewne sytuacje i zachowania inaczej, dlatego musisz być silna i sama stawić czoło sytuacji w której się znalazłaś.

Czy jestem lesbijką?

Jeśli wciąż się wahasz, jeśli wciąż nie jesteś do końca pewna samej siebie rozwiąż nasz darmowy test online, by przekonać się, czy Twoja orientacja jest heteroseksualna, czy też homoseksualna.
Nasz test wiedzy jest zupełnie anonimowy, pamiętaj, jednak by odpowiadać zgodnie z prawdą i tak, jak podpowiada Ci serce. W razie wątpliwości skontaktuj się z psychologiem, który dzięki swoim kompetencjom pomoże Ci poradzić sobie z własnymi emocjami oraz zmierzyć się z sytuacją w której się znalazłaś.

Opinie o teście: Czy jestem lesbijką

Wasz test polecił mi kolega. W moim przypadku potwierdziło się to, że jestem heteroseksualna - tak się też czuję. Bardziej wolę chłopców i mam teraz potwierdzenie.

Sylwia, 23 lata, Legnica

Test w precyzyjny sposób potrafi określić orientację seksualną. Sprawdzałam na sobie i koleżance, która jest heteroseksualna. W obu przypadkach diagnoza była ok.

Aga, 24 lata, Gliwice

Od liceum ogólnokształcącego bardziej podniecają mnie dziewczyny. Nigdy nie byłam pewna tego czy jestem lesbijką w 100%. Wasz test jest rewelacyjny i już wiem czy jestem lesbijką.

Kinga, 21 lat, Kalisz