Czy jestem gejem, homoseksualistą

Test na orientacje seksualną dla mężczyzn

Ocena: 4.49/5 | Głosów: 94

Zapoznaj się z regulaminem serwisu.

Test na orientacje seksualną dla mężczyzn
51 Ilość rozwiązań w dzisiejszym dniu
20 Ilość pytań w naszym teście

Homoseksualizm

Homoseksualizm, jest to jedna z trzech głównych orientacji seksualnych, zaraz obok heteroseksualizmu oraz biseksualizmu. Niektórym rozpoznanie, że jest homoseksualistą przychodzi łatwiej, inni zaś odpychają od siebie tą myśl co, jednak nie jest wskazane.

Pamiętaj, że samego siebie nie da się oszukać i nie da się tak długo funkcjonować, dlatego jeśli zastanawiasz się, czy jesteś gejem, homoseksualistą rozwiąż nasz darmowy test online i poznaj prawdę o samym sobie właśnie teraz.

Jak rozpoznać, że jestem homoseksualistą? Objawy homoseksualizmu.

Musisz wiedzieć, że homoseksualizm to nie jest choroba i nie masz wpływu na to jakiej orientacji jesteś, przecież nie zmusisz się nagle do tego, by pokochać wszystkie kobiety i pożądać je, skoro wiesz i czujesz, że jest inaczej?

Objawy homoseksualizmu prawie u każdego z Was wyglądają tak samo, a najłatwiej je rozpoznać po stanie Twojego umysłu, zachowaniach seksualnych, bądź stanie pociągu seksualnego.
To nic innego jak pociąg seksualny do osób tej samej płci, wzmożony stan podniecenia do drugiego mężczyzny, obojętność na kobiety.

Jeżeli nie jesteś przekonany do słuszności powyższych stwierdzeń poświęć kilka minut, a sam poznasz odpowiedz na nurtujące Cię pytanie.

Czy jestem gejem? Czy jestem homoseksualistą?

To, czy jesteś gejem, homoseksualistą nikt inny lepiej Ci nie odpowie na to pytania, jak Ty sam.
Nie musisz się obawiać, nasz quiz wiedzy jest całkowicie anonimowy, a satysfakcja z uzyskanego wyniku,  że wreszcie rozwiałeś choć część ze swoich wątpliwości pozwoli Ci spać spokojniej.

Opinie o teście: Czy jestem gejem, homoseksualistą

Ufff, jestem heterykiem :) Wasz test robiłem dla fanu, ale muszę przyznać, że pytania są na odpowiednim poziomie. Miałem kilka problemów z udziałem odpowiedzi - szczerze polecam.

Paweł, 22 lata, Poznań

Jestem gejem i Wasz test robiłem tylko dlatego, żeby sprawdzić jego skuteczność. Wynik potwierdził to co wiem od dawna. Chapeau bas (czapki z głów), naprawdę dobra robota :)

Igor, 23 lata, Warszawa

Nigdy nie byłem pewny swojej orientacji seksualnej... Podobają mi się mężczyźni, ale w pewnym sensie również kobiety! Wasz test pomógł mi zdiagnozować moją orientację seksualną.

Kuba, 21 lat, Łomża